Meis Kaş 7.1KM Yarışmacılar

No. Adı Soyadı Doğum Tarihi Cinsiyet Ülke Takım veya Klüp
1 A. Hulüsi Çelebi 1964 Erkek Türkiye Istanbul Oksijen
2 Hakan Kınacı 1963 Erkek Türkiye
3 ÖZGÜR HAS 1986 Erkek Türkiye FERDİ
4 Alper Gezmiş 1970 Erkek Türkiye Ferdi
5 Aziz Yiğit Gökalp 1984 Erkek Türkiye
6 ALPER ATAKER 1972 Erkek Türkiye BİREYSEL
7 OSMAN ÇAKIR 1974 Erkek Türkiye BOĞAZİÇİ OLİMPİK YÜZME SPOR KULÜBÜ
8 Beste Onal 1979 Kadın Türkiye Ferdi
9 Hikmet Kerim Sucu 1959 Erkek Türkiye Galatasaray
10 Linn Flatli 1978 Kadın Norveç Tromsø SK
11 Emrah Bilgin 1978 Erkek Türkiye Bireysel
12 Nedim Anter 1972 Erkek Türkiye İstanbul Yüzme İhtisas Kulübü
13 dilek yalcin 1969 Kadın Türkiye ATLETICO POPULER SPOR KLUBU DERNEGI
14 YILMAZ GENÇTÜRK 1970 Erkek Türkiye ENKA
15 Veysel Özercan 1981 Erkek Türkiye Yapı Kredi Spor Klübü
16 Berkan Sert 1990 Erkek Türkiye Yapi Kredi Spor Kulübü
17 ABDULLAH SALIM ÇOPUR 1956 Erkek Türkiye FERDİ
18 Hakan Çelik 1973 Erkek Türkiye Ferdi
19 Göksel Baydar 1978 Erkek Türkiye
20 Serdar Çakmak 1969 Erkek Türkiye FERDİ
21 EMRE ŞENTORUN 1972 Erkek Türkiye FERDİ
22 SALİH AKMAN 1953 Erkek Türkiye BURSA OLİMPİK KULAÇLAR
23 Pınar Kaymaraz kalaycı 1991 Kadın Türkiye Yapikredi spor klübü
24 Dicle Çabıtkan 1977 Kadın Türkiye Bursa Olimpik Kulaçlar
25 Genco Perçinel 1973 Erkek Türkiye İTÜ masters yüzme
26 Tom Inge Tilley Jensen 1973 Erkek Norveç Tromsø Svømmeklubb
27 Joan Pattle Pattle 1964 Kadın ABD none
28 Nestor Lipovetzky 1962 Erkek İsrail
29 Tunç kaan Kartal 1988 Erkek Türkiye Ferdi
30 ZAFER ADALI 1980 Erkek Türkiye İBBSK
31 muhammet birol oklu 1967 Erkek Türkiye
32 Ahmet Murt 1986 Erkek Türkiye
33 İsmet Topçu 1970 Erkek Türkiye Individual
34 SELİM ULUDAĞ 1973 Erkek Türkiye Bursa olimpik kulaçlar
35 Rauf Nezih Eşal 1952 Erkek Türkiye İstanbul Yüzme İhtisas Kulübü
36 Konstantinos Botopoulos 1967 Erkek Yunanistan OCEANOS WE SWIM
37 HAKKI YILMAZ ÇİYAN 1955 Erkek Türkiye Ferdi
38 BAYRAMALİ ÖZTÜRK 1962 Erkek Türkiye GEBZE GENÇLİK HİZM.S.K.
39 Nurten Erdal 1963 Kadın Türkiye İBB SPOR KULÜBÜ
40 Ayşe Yasemin Bağana 1965 Kadın Türkiye İTÜ Spor Kulübü
41 aslihan akan 1975 Kadın Türkiye ferdi
42 Kalliopi Tsirpanli 1980 Kadın Yunanistan Swim or die
43 Dimitrios Giouzepas 1977 Erkek Yunanistan swim or die
44 Emre Alatlı 1980 Erkek Türkiye
45 Ayşe Erek 1973 Kadın Türkiye Bireysel
46 MÜMÜN ERDOĞAN 1978 Erkek Türkiye Bursa Olimpik kulaçlar
47 Hüseyin Çelik 1966 Erkek Türkiye Gebze ghsk
48 Ozgur Bulut 1987 Erkek Türkiye ORDOS
49 Taner Börekçi 1977 Erkek Türkiye
50 İlhami Akkum 1960 Erkek Türkiye ADİMADİM
51 Michael Tsirgiannis 1974 Erkek Yunanistan Weswim
52 Levent Baturünlü 1968 Erkek Türkiye
53 Vasiliki Mavridou 1974 Kadın Yunanistan Weswim
54 Panagiotis Bantouvanis 1962 Erkek Yunanistan WeSwim
55 Devrim Gundogan 1977 Erkek Türkiye ITU
56 Ali Tırtır 1972 Erkek Türkiye Boğaziçi olimpik spor klübü
57 nihat erbil 1953 Erkek Türkiye ferdi
58 Çilem ÇELİK 1968 Kadın Türkiye İBBSK
59 Şükriye Öz 1958 Kadın Türkiye Ferdi
60 süleyman taşcıoğlu 1979 Erkek Türkiye burdur su sporlari klübü
61 Mustafa Çelik 1986 Erkek Türkiye
62 Oktay Bostan 1981 Erkek Almanya TRİA
63 Fatih Sevinç 1985 Erkek Türkiye
64 Halil Ibrahim Arslan 1970 Erkek Türkiye YBK
65 Onur Tayiz 1982 Erkek Türkiye Ferdi
66 Aslı Ünsal Güler 1982 Kadın Türkiye Borusan Yüzme takımı
67 ABDULLAH ÖZAK 1964 Erkek Türkiye Ferdi Lisans
68 Yüksel Şan 1971 Erkek Türkiye Bursa Olimpik kulaçlar
69 Umit Kılıçaslan 1976 Erkek Türkiye Bursa olimpik kulaçlar
70 Sevcan Güven kilicaslan 1979 Kadın Türkiye Bursa Olimpik kulaçlar
71 Bora Çelik 1973 Erkek Türkiye
72 Güray NAZLI 1973 Erkek Türkiye itü master
73 Alphan Çelikoğlu 1976 Erkek Türkiye
74 Ali Şener Gülal 1972 Erkek Türkiye Ferdi
75 Altan Uybat 1955 Erkek Türkiye IYTIK
76 erdinc candar Candar 1989 Erkek Türkiye Uludağ master yüzme takımı
77 Murat Gürakan 1988 Erkek Türkiye STM
78 Rebecca Emmett 1966 Kadın İngiltere
79 İhsan Burak Kulga 1979 Erkek Türkiye İTÜ
80 Zeynep Mendi 1973 Kadın Türkiye
81 Ioanna Kallimachou 1980 Kadın Yunanistan RaceFinder
82 Göktuğ Yılgenci 1973 Erkek Türkiye Borusan Yüzme Takımı
83 Peggy Rougkou 1986 Kadın Yunanistan Weswim
84 Briony Fane 1957 Kadın İngiltere
85 Kadircan Açan 1987 Erkek Türkiye Ferdi
86 Olcay Batu Coşkuner 1990 Erkek Türkiye Akkim Spor Kulübü
87 Yıldırım Bayazıt 1983 Erkek Türkiye Kahramanmaraş Spor
88 Değer Eren 1979 Kadın Türkiye Ferdi
89 Mustafa Çağlar Coşkun 2004 Erkek Türkiye
90 Hakan Köse 1980 Erkek Türkiye
91 CEM ALAYBEYOĞLU 1978 Erkek Türkiye
92 Okan Pala 1979 Erkek Türkiye
93 Orhan KIBRISLI 1992 Erkek Türkiye Yildiz teknik universitesi
94 METİN ŞAHİNÖZ 1953 Erkek Türkiye İ.B.B
95 CANA OYMAN 1961 Kadın Türkiye Babaeski triatlon
96 Ürün Bakar 1984 Kadın Türkiye Ankyra SK
97 Baki Yoldaşoğlu 1979 Erkek Türkiye Bursa olimpik kulaçlar spor kulübü
98 Mehmet Fatih Baysal 1967 Erkek Türkiye İ.T.Ü Spor Klübü Derneği
99 Görkem Güngör 1987 Erkek Türkiye AVRUPA KONUTLARI ATAKENT 3 SPOR KULÜBÜ
100 ufuk biriz 1969 Erkek Türkiye babaeskispor
101 Burak GÖNEN 1970 Erkek Türkiye
102 REYHAN IMERGI 1957 Kadın Türkiye enka
103 Efe ANDAÇ 1992 Erkek Türkiye Yapı Kredi S.K. Derneği
104 Ateş Berna 1973 Erkek Türkiye Babaeski Spor
105 TUNA ÇİVİCİ 2007 Erkek Türkiye
106 Korhan İslamcıoğlu 1965 Erkek Türkiye ferdi
107 F.NAZAN GÖĞEN 1954 Kadın Türkiye FERDİ
108 Ece Akaydin Yildirim 1976 Kadın ABD AAL 94
109 Korhan Turan 1975 Erkek Türkiye
110 Akif Pektaş 1978 Erkek Türkiye SDC yüzme spor kulübü
111 CENGİZ HANİFE 1978 Erkek Türkiye GEBZE GENÇLİK HİZMETLERİ
112 Sarah Louise Hills 1961 Kadın Türkiye Ferdi
113 Erman Ağırbaşlı 1977 Erkek Türkiye Bursa Olimpik Kulaçlar Gençlik ve Spor Klübü
114 Akın Savaş Toklu 1963 Erkek Türkiye Anamur Yuzenbazlar
115 Bülent Baydaş 1969 Erkek Türkiye SDC Yüzme Klübü
116 Gülsün Soypaçacı 1968 Kadın Türkiye İÝTİK
117 Aygül Yıldırım Aksoy 1977 Kadın Türkiye İstanbul yıldızlar spor klubü
118 Kai Kuhlmann 1977 Erkek Türkiye SDC Yüzme Bursa
119 Burak Türkyılmaz 1977 Erkek Türkiye Han Batur
120 Mehmet Kendir 1967 Erkek Türkiye AYPG
121 Seçkin Barış Sönmez 1990 Erkek Türkiye İstanbul Anadolu Spor Kulübü
122 Engin Tümer 1978 Erkek Türkiye Gebze Master Yüzme SK
123 Müfit Alper Utaş 1973 Erkek Türkiye SDC YÜZME
124 Dursun SARU 1978 Erkek Türkiye Bursa Olimpik Kulaçlar GSK.
125 Ebru Yılmaz 1986 Kadın Türkiye
126 Bülent KAYSILI 1970 Erkek Türkiye Babaeskispor
127 MEHMET HAKAN SARSAN 1960 Erkek Türkiye Ferdi
128 İbrahim Çallıoğlu 1962 Erkek Türkiye Ferdi
129 Fulya Gumusburun De Moor 1969 Kadın Türkiye ITU master
130 Nermin Kantarcı 1970 Kadın Türkiye Ankara Üniverstesi Spor Kulübü
131 Vadim Ryabtsev 1983 Kadın İspanya
132 MURAT HALEZEROĞLU 1972 Erkek Türkiye İBBSK
133 İSMAİL TOLGA KAYA 1991 Erkek Türkiye
134 SAİDE GÖRGÜLÜ 1962 Kadın Türkiye SDC YÜZME KULÜBÜ
135 Fikret Uluğ 1960 Erkek Türkiye TotalImmersion Türkiye
136 berra demircioğlu 2007 Kadın Türkiye ferdi
137 kaan erkuloğlu 1992 Erkek Türkiye
138 Nebil Karacahisarlı 1977 Erkek Türkiye Ferdi
139 ALİ TÜMAY DEMİRSOY 1974 Erkek Türkiye
140 Gökhan Özkorkmaz 1970 Erkek Türkiye Adalar su sporları
141 Nuri Alper Ulupınar 1971 Erkek Türkiye AYPG
142 Sevilay Keskin 1968 Kadın Türkiye İTÜ MASTERS
143 Melike Kahya 1990 Kadın Türkiye Ferdi
144 Murat Öz 1982 Erkek Türkiye Ferdi
145 Zeynep Şişman Şen 1971 Kadın Türkiye İTÜ spor kulübü
146 Can Bağlayan 1985 Erkek Türkiye Bursa MP Master Waterpolo
147 Aykut Mısırlıoğlu 1966 Erkek Türkiye Ferdi
148 Manuela Cosar 1962 Kadın Almanya HAN BATUR S.K.DERNEGI
149 Enver Yusuf Sivrioğlu 1968 Erkek Türkiye SDC Yüzme Spor Kulübü
150 Cemal Gümüş 1974 Erkek Türkiye Ziraat Katılım
151 Levent Çebi 1980 Erkek Türkiye Kayaşehir Spor Kulübü
152 TOLGA KINALI 1974 Erkek Türkiye Edirne Kültür Sanat Doğa Sporları Kulübü
153 Yiğit Ahmet Güzelce 2001 Erkek Türkiye
154 Raha Akhavan-Tabatabaei 1978 Kadın Türkiye Ferdi
155 Ayşin Özer Başkır 1972 Kadın Türkiye
156 Erol Dinneden 1975 Erkek Türkiye Redteam
157 Orkun Ozen 1985 Erkek Türkiye Olympic Nice Natation
158 Konçuy Sivrioğlu 1970 Kadın Türkiye SDC Yüzme Spor Kulübü
159 Murat Çuhadar 1981 Erkek Türkiye Ferdi
160 Ercan Karaçal 1982 Erkek Türkiye Antalya master
161 Jülide Gündüz 1972 Kadın Türkiye Han Batur
162 TANER AKÇA 1974 Erkek Türkiye
163 Eren Akdağ 1993 Erkek Türkiye Demir Adımlar Spor Kulübü
164 Sabahattin Yeşilyurt 1947 Erkek Türkiye Ferdi
165 Zeki ali Aşkab 1980 Erkek Türkiye -
166 Deniz Caglar 1979 Kadın Türkiye
167 mustafa karpuz 1986 Erkek Türkiye
168 eda sayin 1987 Kadın Türkiye ferdi
169 ENEZ ŞİRİN 1993 Erkek Türkiye GEBZE GENÇLİK HİZM.SPOR MÜD.
170 Engin Özaydın 1965 Erkek Türkiye
171 Toprak Göke 1976 Erkek Türkiye İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ SPOR KULÜBÜ
172 Mert Tekin 1991 Erkek Türkiye Bakırköy Ata Spor Kulübü
173 Mahmut ALMURAT 1972 Erkek Türkiye İBBSK
174 Umut Can Semizoğlu 1995 Erkek Türkiye İtü Masters
175 gökay pekel 1968 Erkek Türkiye triatlon sporcusu
176 Cem Kani 1963 Erkek Türkiye İTÜ
177 Sabih Akboğa 1964 Erkek Türkiye Ferdi
178 Nihan Iraz Aldemir 1975 Kadın Türkiye İTÜ
179 Rojin Motlagh 2000 Kadın İran Ybsk
180 Alpaslan Yazar 1975 Erkek Türkiye İzmir Yüzme Triatlon Gençlik ve Spor Klubü
181 Levent Çivi 1972 Erkek Türkiye Altay spor kulubü
182 Tunç GÜNAL 1968 Erkek Türkiye Han Batur
183 ismail can 1976 Erkek Türkiye
184 Ümit Göktepe 1983 Erkek Türkiye
185 Mustafa Günaydınn 1990 Erkek Türkiye Uludağ Üniversitesi Master Yüzme
186 HASAN MELİH ÖZBİLGEN 1953 Erkek Türkiye İSTABUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ
187 Batuhan Kahya 1988 Erkek Türkiye Ferdi
188 Mehmet Zor 1981 Erkek Türkiye Ferdi
189 BEKİR EMRAH GEMİCİOGLU 1969 Erkek Türkiye GALATASARAY
190 zeynep inan 1980 Kadın Türkiye ITU
191 Alptekin Gul 1975 Erkek Türkiye Ferdi
192 Coskun Kösemen 1966 Erkek Türkiye iytik
193 Hande Gülşah Melikoğlu 1995 Kadın Türkiye İTÜ Master Yüzme Takımı
194 VAHİDE NAZAR YENGÜNER 1990 Kadın Türkiye
195 Muhammed Kütük 1985 Erkek Türkiye Ferdi
196 FATMA NESRIN TURAN 1966 Kadın Türkiye EDİRNE KÜLTÜR SANAT DOĞA SPORLARI KLÜBÜ
197 GÜNEŞ ÜNAL 1982 Erkek Türkiye ferdi
198 Mehmet Aksaraylı 1972 Erkek Türkiye İYTİK
199 Rana Cömertpay 1989 Kadın Türkiye
200 KAYRA LİN OVALI 2007 Kadın Türkiye FERDİ
201 Ahmet işcanlı 1985 Erkek Türkiye İzmir Yüzme Triatlon Gençlik Ve Spor Kulübü
202 ismail ünal doğan 1983 Erkek Türkiye Red Team
203 Gönül Aksaraylı 1974 Kadın Türkiye İYTİK
204 Mehmet Ali Yontan 1973 Erkek Türkiye Izmir yuzme triatlon IYTIK
205 Ismail Filiz 1971 Erkek Türkiye Itu master
206 Sergii Danilov 1978 Erkek Ukrayna SmartSwim
207 Nilay Askar 1985 Kadın Türkiye
208 Necmi Deryan 1968 Erkek Türkiye Ferdi
209 Neslihan Akıncı 1969 Kadın Türkiye İstanbul Teknik Üniversitesi
210 Alexandros Ntais 1980 Erkek Yunanistan
211 Engin Colpan 1955 Erkek Türkiye Bodrumspor Master Yuzme
212 Cem Durul 1986 Erkek Türkiye
213 Argün KATIRCI 1980 Erkek Türkiye ORDOS
214 Abdullah AYDIN 1982 Erkek Türkiye Uludağ Üniversitesi Master Yüzme Kulubü
215 TUĞRUL PINAR 1966 Erkek Türkiye İYTİK
216 Mehmet Deniz Akdoğan 1979 Erkek Türkiye
217 CAN ONUR DEMİRALP 1984 Erkek Türkiye
218 İPEK PINAR 1968 Kadın Türkiye İYTİK
219 ZELİHA BATAY 1975 Kadın Türkiye İstanbul büyükşehir belediyesi spor klubü
220 Ekrem Erkan Karan 1965 Erkek Türkiye HANBATUR
221 İlsu Dirgin 1974 Kadın Türkiye Galatasaray SK
222 Asli Eren 1987 Kadın Türkiye
223 Esen Bora Erdoğan 1970 Erkek Türkiye
224 Filiz Gökler 1971 Kadın Türkiye İstanbul Anadolu S.K. Derneği
225 Yasemin Tanbi 1979 Kadın Türkiye ORDOS
226 Turan Sezen 1979 Erkek Türkiye
227 Ömür Birler 1977 Kadın Türkiye ORDOS
228 aslihan ergezen 1975 Kadın Türkiye ıtü master
229 erdem mahanoğlu 1978 Erkek Türkiye ANKARA ÜNİVERSİTESİ SPOR KLUBÜ
230 Birce Aydoğan 1982 Kadın Türkiye
231 Fuat Ergezen 1965 Erkek Türkiye İTÜ Master Yüzme
232 Uğur Doğan 1980 Erkek Türkiye Marathon masters
233 Şahin Karakuş 1969 Erkek Türkiye İBBSK
234 Osman Elmas 1962 Erkek Türkiye Bireysel
235 Özgür Tugcu 1991 Erkek Türkiye Yok
236 konstantinos evgeneiadis 1982 Erkek Yunanistan #weswim
237 Aybike Kınalı 1978 Kadın Türkiye Edirne Kültür Sanat Doğa Sporları Kulübü
238 HATİCE NAZAN AVCI 1967 Kadın Türkiye İSTANBUL YILDIZLAR YÜZME
239 Fatih İşçener 1967 Erkek Türkiye Galatasaray Spor Klübü
240 mustafa levent ziyal 1972 Erkek Türkiye ferdi
241 Hüdai Altınkaymak 1981 Erkek Türkiye ferdi
242 Barış Tabakoğlu 1975 Erkek Türkiye İstanbul Anadolu Spor Kulübü
243 Makbule Bilge Bahar 1975 Kadın İngiltere
244 Cemal Özer Çeker 1988 Erkek Türkiye Bireysel
245 KIVANÇ CELİL ÇİÇEK 2006 Erkek Türkiye FERDİ
246 Mustafa Levent Ziyal 1972 Erkek Türkiye Ferdi
247 Muge Ponte 1973 Kadın İngiltere Barnes Swim Club London
248 Ali ozan Zencircioğlu 1990 Erkek Türkiye İstanbul Anadolu Spor Kulubü
249 İSMAİL UĞURLU 1979 Erkek Türkiye Gebze Gençlik Hizmetleri Ve S.K Derneği
250 RECEP ÇAPKIN 1983 Erkek Türkiye GEBZE GENÇLİK HİZMETLERİ
251 Zeynep Talayer 1974 Kadın Türkiye Ferdi
252 Zülfü Karabulut 1984 Erkek Türkiye Demir Adımlar Spor Kulübü
253 Ahmet Omaç 1993 Erkek Türkiye
254 Özlem Kökcü 1978 Kadın Türkiye Istanbul yıldızlar yüzme ve spor klübü
255 Cem Oğuz Demiralp 1990 Erkek Türkiye
256 Güldenay Uruk 1969 Kadın Türkiye DEMİRADIMLAR SPOR KULÜBÜ
257 HACI MEMET KILIÇ 1960 Erkek Türkiye FERDİ
258 metin şahinkaya 1952 Erkek Türkiye ferdi
259 Cigdem Aksu 1983 Kadın Türkiye Total Immersion Turkiye
260 Kadriye Karakuş 1973 Kadın Türkiye İBBSK
261 Natig Valiyev 1984 Erkek Türkiye İOOG
262 Aydin Yeniay 1970 Erkek Türkiye Ferdi
263 Şükrü Selvi 1980 Erkek Türkiye Gebze Gençlik Hizmetleri ve Spor Kulübü
264 Şükrü Pakiş 1960 Erkek Türkiye Ankara Üniversitesi Spor Kulübü
265 Ahmet Erdem ILIKSU 1960 Erkek Türkiye Ferdi
266 Kfir Pravda 1977 Erkek İsrail
267 Avni Kılınçaslan 1978 Erkek Türkiye Ferdi
268 Hurol yavuzturk 1971 Erkek Türkiye babaeski
269 Didem Özbek 1970 Kadın Türkiye
270 Marina Sadikoska 1968 Kadın ABD
271 Serdar Bereketlioğlu 1978 Erkek Türkiye Ferdi
272 aziz Babacan 1966 Erkek Türkiye boğaziçi Olimpik yüzme
273 Bülent Çakırer 1974 Erkek Türkiye Islak Adamlar / Beat Run Crew
274 Berkay Aksaray 1990 Erkek Türkiye STM
275 nil gür 2007 Kadın Türkiye marmaris yıldızları
276 Burak Mengü 1985 Erkek Türkiye
277 SEDA BANLI 1983 Kadın Türkiye Adana Yükseliş Spor Kulübü
278 Hakan Gümüş 1976 Erkek Türkiye Ferdi
279 M. Bilge Bahar 1975 Kadın İngiltere
280 Zeren Yılmazkaraosmanoğlu 1978 Kadın Türkiye Han batur
281 Ozden Erol Dundar 1972 Kadın Türkiye Yüzme idman yurdu ferdi
282 Baris Arslan 1976 Erkek Türkiye AAL 94
283 Firat Dizman 1975 Erkek Türkiye Edirne genclik spor yuzme
284 Olga Rosca 1987 Kadın Türkiye
285 Gokhan Ince 1979 Erkek Türkiye Ferdi
286 Karen Dempsey 1972 Kadın İrlanda Boston Scientific
287 Aslı Ülker Sayın 1964 Kadın Türkiye bireysel lisans
288 Ahmet Hakan Toplu 2006 Erkek Türkiye Bireysel
289 HÜSEYİN ONUR ŞAHİN 1976 Erkek Türkiye AAL 94
290 Çağatay COŞKUN 1991 Erkek Türkiye Ferdi
291 Temel Alçık 1971 Erkek Türkiye
292 Deniz Şendil 1980 Erkek Türkiye İstanbul Anadolu S.K Derneği
293 Abdulkerim Taşdemir 1984 Erkek Türkiye Demir Adımlar Spor Klübü
294 YEKTA NİZAMOGLU 1970 Erkek Türkiye O2
295 Birim Gonulsen 1979 Kadın Türkiye
296 Sibel Aydemir 1967 Kadın Türkiye Bireysel
297 Gülsen Burcu Bildikseven /Erdemir 1977 Kadın Türkiye İstanbul Anadolu Spor Kulübü
298 MELTEM AKBALIK 1975 Kadın Türkiye İSTANBUL YILDIZLAR YÜZME
299 Ian RUDINSKII 1984 Erkek Rusya RADUGA
300 MEHMET KABOĞLU 1990 Erkek Türkiye
301 Natur Suntur 1976 Erkek Türkiye Aal 94
302 Öykü Özgöl 1986 Erkek Türkiye
303 Ömer İnanç Türeyen 1975 Erkek Türkiye İTÜ Master
304 UĞUR AKIN EREN 1987 Erkek Türkiye
305 ONAY BAYRAM 1977 Erkek Türkiye babaeski
306 MUSTAFA ÖZDEMİR 1973 Erkek Türkiye Kızılcahamam
307 Huriye AKINCI IRIYARI 1977 Kadın Türkiye Istanbul Anadolu Spor Klubu
308 TOLGA TEZCAN 1975 Erkek Türkiye GEBZE YUZME KULUBU DERNEGI
309 TUNÇ GÜR 1970 Erkek Türkiye
310 Vural Işıker 1970 Erkek Türkiye Boston Scientific
311 Zeynep Neslihan Erol 1989 Kadın Türkiye
312 Seda Kansuk 1971 Kadın Türkiye maraton masters
313 Tarkan Geçgel 1971 Erkek Türkiye
314 Ömer Doruk Sarı 2006 Erkek Türkiye Ferdi
315 HOMAN SEKHAVAT 1967 Erkek Türkiye
316 Gürcü Burcu Engin 1993 Kadın Türkiye FERDİ
317 Sinem Yalçınkaya 1990 Kadın Türkiye Yüzbinkoş
318 Ege Ülker 2003 Erkek Türkiye Ferdi
319 Aslı Keçelioğlu 1974 Kadın Türkiye Ferdi
320 TAYFUN BALIKÇI 1962 Erkek Türkiye İZMİR ATLANTİS GENÇLİK VE SPOR KULUBÜ
321 Canan Zeren üstev 1974 Kadın Türkiye Edirne kültür sanat doğa spor kulübü
322 Elif Nihan Comden 1985 Kadın Türkiye Istanbul Anadolu Spor Klubu
323 Revna Cömertpay 1991 Kadın Türkiye
324 AŞKIM SEDEF ARISOY 1968 Kadın Türkiye İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ SPOR KULÜBÜ
325 SELAHATTİN HASKÖY 1977 Erkek Türkiye Ferdi
326 Gizem Okyay 1988 Kadın Türkiye
327 MEMDUH KANSUK 1967 Erkek Türkiye MARATON MASTERS
328 Ayça ÇELİKBİLEK 1988 Kadın Türkiye Ferdi
329 Müge Eyidoğan 1981 Kadın Türkiye
330 EBRU SUNA ERGUN GRAZIA 1972 Kadın Türkiye Bireysel
331 Armağan Saraç 1970 Kadın Türkiye Ferdi
332 NESLİNUR TURAN 1990 Kadın Türkiye Edirne Kültür Sanat Doğa Sporları Kulübü
333 YUNUS EMRE AYDIN 1982 Erkek Türkiye ferdi
334 Gülen Yıldırım 1979 Kadın Türkiye İbb spor kulübü
335 Egemen Dağ 1979 Erkek Türkiye Ferdi
336 Emre Dogan Basak 1988 Erkek Türkiye
337 Emre Deliveli 1975 Erkek Türkiye Marmaris Belediyesi Genclik Spor Klubu
338 Nakşiye Aksoy 1979 Kadın Türkiye Yüzme İdman Yurdu
339 Serdar Engin 1966 Erkek Türkiye
340 Emre Özkan 1980 Erkek Türkiye
341 Can GÜL 1989 Erkek Türkiye Ferdi
342 onur osman pak 1997 Erkek Türkiye ferdi
343 Nazlı Toğanaş 1986 Kadın Türkiye
344 EVRİM SÖNMEZ 1984 Erkek Türkiye Bireysel
345 Turgay KILDACI 1969 Erkek Türkiye
346 aysegul narin 1964 Kadın Türkiye istanbul teknik üniversitesi
347 YUSUF ALBAYRAK 1982 Erkek Türkiye
348 MERTCAN SARI 1988 Erkek Türkiye
349 Sırma ER 1988 Kadın Türkiye Bireysel
350 ceren baskan 1985 Kadın Fransa
351 Sinem Serinkan 1983 Kadın Türkiye İstanbul Anadolu Spor Kulubü
352 Şeref Can Özkaya 1991 Erkek Türkiye STM